23.03.2019 
Menu
ZaujímavéPrihlásenie

Zabudli ste heslo?
Počítadlo
707919
On line
Práve je pripojených:
1 Hosť

Aktuality

Populárne
Najnovšie
PODNIKATEĽKA SLOVENSKA 2010 Tlačiť E-mail

 

 
TLAČOVÁ SPRÁVA
Natália Vicsápiová, majiteľka tlačiarne NAVI GRAF vo Vozokanoch pri Galante, člen Zväzu polygrafie na Slovensku, získala prestížne ocenenie Vynikajúca podnikateľka v rámci projektu Podnikateľka Slovenska 2010.
 
VOZOKANY 10.12.2010 - V 11. ročníku projektu Podnikateľka Slovenska 2010 v hlavnej kategórii Vynikajúca podnikateľka vyhrala Natália Vicsápiová, majiteľka tlačiarne NAVI GRAF vo Vozokanoch pri Galante. Ocenenie jej včera na slávnostnom galavečere odovzdala minuloročná víťazka v tej istej kategórii Jana Ďuríková a prvá dáma SR Silvia Gašparovičová, pod záštitou ktorej sa celý projekt realizoval. Súťaž každoročne organizuje Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania a Top Centrum Podnikateliek. Tento rok o titul najlepšej podnikateľky bojovalo 33 podnikateliek z celého Slovenska.
 
O titul v kategórii Vynikajúca podnikateľka sa mohli uchádzať podnikateľky, ktoré spĺňali nasledovné kritériá: podnikajú tri a viac rokov, sú obchodnou spoločnosťou alebo živnostníčkou, ktorá zamestnáva troch a viacerých zamestnancov. Na margo získania 1. miesta Natália Vicsápiová povedala: „Rok 2010 je pre našu spoločnosť prelomový. Na jednej strane sme zrealizovali investíciu za takmer 2,5 mil. eur do nákupu nového stroja a rekonštrukcie novej výrobnej haly. Verím, že táto investícia sa našej spoločnosti raz vráti. Tak, ako sa mi v podobe ocenenia Vynikajúca podnikateľka vrátila vynaložená snaha a energia do vybudovania úspešnej spoločnosti.“
 
Do súťaže sa mohli prihlásiť podnikateľky samé, prípadne ich mohli nominovať ich priatelia, obchodní partneri, zamestnanci, rodina a pod. Základnou podmienkou bolo, aby daná podnikateľka vlastnila aspoň 50%-ný podiel v spoločnosti a podnikala min. 12 mesiacov. Prihlásené ženy rozdelila 10-členná hodnotiaca komisia do troch kategórií – Úspešná živnostníčka, Začínajúca podnikateľka a Vynikajúca podnikateľka. V každej kategórii sa súťažilo o 1. - 3. miesto. Hodnotiaca komisia udelila i Špeciálnu cenu poroty.
 
Gratulujeme
 
Posledná úprava ( 16.12.2010 )
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >