23.03.2019 
Menu
ZaujímavéPrihlásenie

Zabudli ste heslo?
Počítadlo
707922
On line
Práve je pripojených:
1 Hosť

Aktuality

Populárne
Najnovšie
ASIGNOVANÁ DAŇ za rok 2014 Tlačiť E-mail

Vážení priatelia polygrafie a médií,

 

Zväz polygrafie na Slovensku, ako dobrovoľné neziskové združenie zamestnávateľov, zriadené na základe zákona 83/1990 Zb. je registrované Komorou notárov SR v centrálnom registri prijímateľov 2 % zo zaplatenej dane za rok 2014.

Zväz polygrafie na Slovensku, Račianska 190, 831 06 Bratislava, IČO 30 84 43 47

Zväz polygrafie svoje aktivity rozvíja okrem iného aj v oblasti podpory zachovania kultúrnych hodnôt vytvorených tlačou, vzdelávania a ochrany životného prostredia. Prostriedky, ktoré ste nám venovali minulý rok cez asignovanú daň sme použili na vzdelávacie aktivity zamerané na technologické ako aj organizačné otázky rozvoja nášho odboru. Taktiež sme podporovali odborné polygrafické školstvo. Prostriedky boli využité aj na propagáciu polygrafických firiem prostredníctvom webovej stránky zväzu polygrafie www.zpns.sk , kde môžete získať informácie o aktuálnom dianí.

Zväz polygrafie na Slovensku chce v rámci svojich možnosti napomáhať branži pri prekonávaní momentálne zložitého obdobia pre polygrafiu. Ak sa rozhodnete podporiť činnosť zväzu formou poskytnutia časti svojej odvedenej dane za rok 2014, vopred Vám ďakujeme a uisťujeme Vás, že získané prostriedky budú použité na prospech našej polygrafickej komunity.

 

Teším sa na stretnutie s Vami na našich spoločných akciách.

 

 

 

Ing. Peter B l u b l a
prezident ZPnS

 

Ako nám môžete venovať časť zo svojej uhradenej dane:

- Postup krokov pre právnické osoby

- Postup krokov pre fyzické osoby podávajúce si daňové priznanie

- Postup krokov pre zamestnancov

- Príloha Vyhlásenie pre zamestnancov

Posledná úprava ( 11.03.2015 )
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >