24.06.2019 
Menu
ZaujímavéPrihlásenie

Zabudli ste heslo?
Počítadlo
753084
On line
Práve je pripojených:
3 Hostí

Aktuality

Populárne
Najnovšie
ZLATÁ PEČAŤ 2015
Semináre

Zlatá pečať 2015

22. ročník súťaže

Poslaním súťaže je morálne a spoločensky oceniť a spropagovať v ý r o b c o v špičkových polygrafických výrobkov na Slovensku a tým podporiť rozvoj polygrafie na Slovensku. Ocenením najlepších výrobkov zvýšiť záujem o kvalitu vyrábanej produkcie a prostredníctvom cielenej propagácie umožniť oceneným tlačiarňam, respektíve iným prihlasovateľom, vstup na vyspelé zahraničné trhy. Zároveň pôsobiť na zvýšenie profesijnej hrdosti a spoluzodpovednosti jednotlivcov a pracovných kolektívov za výsledky svojej práce a reprezentácie svojej organizácie. Organizátorom súťaže Zlatá pečať je Zväz polygrafie na Slovensku.

Súťaž Zlatá pečať2015 oboslalo 13 organizácií a bolo spracovaných 54 hodnotiteľských protokol za vyše stovku produktov . Zasadnutie hodnotiteľskej komisie sa uskutočnilo 14. 10. 2015 v priestoroch SOŠ polygrafická, Račianska 190, Bratislava.

 

Členmi hodnotieľskej komisie boli:

Ing. Milan Lederleitner – SOŠ Polygrafická

Ing. Andrej Franek – Neografia, a.s. Martin

Ing. Peter Blubla – Zväz polygrafie na Slovensku

Ing. Dušan Šťastný – KASICO, a.s. Bratislava

Miroslav Valášek – Juraj Štefuň – GEORG, Žilina

Slávka Krajčovičová – Slovenská Grafia, a.s. Bratislava

Ing. František Oľha – COFIN, a.s. Ľubotice

Ing. Antónia Franeková - MEDIA/ST, s.r.o. Žilina

 

Za predsedu hodnotiteľskej komisie bol zvolený Ing. Milan Lederleitner

Práca hodnotiteľskej komisie sa riadila Štatútom súťaže schváleným pre rok 2015. Do súťaže boli zaslané výrobky do všetkých kategórií s výnimkou: Mladý odborník.

Komisia verbálne zhodnotila, že sa zachovala vysoká kvalitatívna úroveň obosielaných kategórií. Tento ročník bolo udelených celkovo 22 cien Zlatá pečať.

Všeobecne možno konštatovať, že polygrafická produkcia si udržuje vysokú kvalitatívnu úroveň. Predovšetkým v kategóriách KNIHA, ČASOPISY a NETRADIĆNÉ POLYGRAFICKÉ SPRACOVANIE a OSTATNÉ TLAČOVINY boli predložené exempláre na vysokej kvalitatívnej úrovni. Slávnostné odovzdávanie ocenení sa uskutoční v novembri 2015 v priestoroch auly v SOŠ polygrafickej v Bratislave.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Posledná úprava ( 15.10.2015 )
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 21 - 25 z 101