20.10.2018 
Menu
ZaujímavéPrihlásenie

Zabudli ste heslo?
Počítadlo
569611
On line

Aktuality

Populárne
Najnovšie
PODNIKATEĽKA SLOVENSKA 2010
Iné

 

 
TLAČOVÁ SPRÁVA
Natália Vicsápiová, majiteľka tlačiarne NAVI GRAF vo Vozokanoch pri Galante, člen Zväzu polygrafie na Slovensku, získala prestížne ocenenie Vynikajúca podnikateľka v rámci projektu Podnikateľka Slovenska 2010.
 
VOZOKANY 10.12.2010 - V 11. ročníku projektu Podnikateľka Slovenska 2010 v hlavnej kategórii Vynikajúca podnikateľka vyhrala Natália Vicsápiová, majiteľka tlačiarne NAVI GRAF vo Vozokanoch pri Galante. Ocenenie jej včera na slávnostnom galavečere odovzdala minuloročná víťazka v tej istej kategórii Jana Ďuríková a prvá dáma SR Silvia Gašparovičová, pod záštitou ktorej sa celý projekt realizoval. Súťaž každoročne organizuje Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania a Top Centrum Podnikateliek. Tento rok o titul najlepšej podnikateľky bojovalo 33 podnikateliek z celého Slovenska.
 
O titul v kategórii Vynikajúca podnikateľka sa mohli uchádzať podnikateľky, ktoré spĺňali nasledovné kritériá: podnikajú tri a viac rokov, sú obchodnou spoločnosťou alebo živnostníčkou, ktorá zamestnáva troch a viacerých zamestnancov. Na margo získania 1. miesta Natália Vicsápiová povedala: „Rok 2010 je pre našu spoločnosť prelomový. Na jednej strane sme zrealizovali investíciu za takmer 2,5 mil. eur do nákupu nového stroja a rekonštrukcie novej výrobnej haly. Verím, že táto investícia sa našej spoločnosti raz vráti. Tak, ako sa mi v podobe ocenenia Vynikajúca podnikateľka vrátila vynaložená snaha a energia do vybudovania úspešnej spoločnosti.“
 
Do súťaže sa mohli prihlásiť podnikateľky samé, prípadne ich mohli nominovať ich priatelia, obchodní partneri, zamestnanci, rodina a pod. Základnou podmienkou bolo, aby daná podnikateľka vlastnila aspoň 50%-ný podiel v spoločnosti a podnikala min. 12 mesiacov. Prihlásené ženy rozdelila 10-členná hodnotiaca komisia do troch kategórií – Úspešná živnostníčka, Začínajúca podnikateľka a Vynikajúca podnikateľka. V každej kategórii sa súťažilo o 1. - 3. miesto. Hodnotiaca komisia udelila i Špeciálnu cenu poroty.
 
Gratulujeme
 
Posledná úprava ( 16.12.2010 )
 
<< Začiatok < Predošlá 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 51 - 55 z 100